Strona główna

Już dzisiaj można zapisać się na kolejną (czwartą!) edycję Akademii Młodych Serc, która z powodzeniem funkcjonuje przy Politechnice Opolskiej. Do uczestnictwa w zajęciach zapraszamy wszystkich w wieku 45+. Elektroniczna rekrutacja odbywa się poprzez stronę http://ams.po.opole.pl/formularz/. Zapisy trwają do 18 października.

Zajęcia jak zwykle będą się odbywać w czwartki o godz. 16.00 w sali KS2 Wydziału Budownictwa i Architektury przy ul. Katowickiej 48 w Opolu. Uroczysta inauguracja nastąpi 19 października 2017 r. o godz. 16.00 w auli im. Oswalda Matei w tym samym budynku na pierwszym piętrze.

Liczymy na zapisy nie tylko osób z poprzednich edycji, ale również grupę nowych studentów. Poza cotygodniowymi wykładami planujemy też utworzyć grupę językową, gimnastyczną i informatyczną. Szczegóły podamy wkrótce, a poniżej harmonogram najbliższych wykładów:

SEMESTR I

Temat: Ruch, taniec, muzyka – wykład inauguracyjny oraz gimnastyka taneczna w wykonaniu grupy działającej przy Domu Dziennego Pobytu „Magda-Maria”

Prowadząca: dr Bożena Królikowska, Wydział Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii Politechniki Opolskiej

Termin: 19.10.2017 r.

 

Temat: Bezpieczne zawieranie umów poza lokalem przedsiębiorstwa

Prowadzący: Marek Trejda, Miejski Rzecznik Konsumentów w Opolu

Termin: 26.10.2017 r.

16x9 ams

 

NAJBLIŻSZY WYKŁAD: