Strona główna

HIERONIM W CELI. Czyli jak żyć w odosobnieniu

W imieniu Galerii Sztuki Współczesnej zapraszamy na otwarte spotkanie – 27 maja – z zakresu historii sztuki i szeroko pojętej kultury opartej na motywie Św. Hieronima w celi – jako metaforze życia opartego na kontemplacji.

Spotkanie odbędzie się na platformie zoom.

Zaczyna się o 18.00, ale można się zalogować od 17.45.

 

INSTRUKCJA (ze strony https://galeriaopole.pl/otwarte-wyklady--hieronim-w-celi-/?fbclid=IwAR2hFa3ud-ejrqz09HB8zyx2TR6mer0EtfG0zsZw47A5XSYvBLAcZ2y56-4):

Spotkanie będzie dostępne na stronie:
https://us02web.zoom.us/j/85938056322?pwd=L1BCV2hqK0lBOFF6bTNyZnJkaWt4UT09

Meeting ID: 859 3805 6322
Password: 287430

  • Po zalogowaniu do spotkania, znajdziesz się w tzw. poczekalni (waiting room) – musisz chwilę poczekać, aż zaakceptujemy twoje uczestnictwo w spotkaniu
  • W trakcie logowania wybierz opcję: Join with Audio
  • Po dołączeniu do spotkania będziesz widzieć prowadzących i gości – czasami zajmuje to chwilę, więc nie denerwuj się jeżeli od razu nie pojawia się obraz.
  • Gdyby pojawiły się problemy z połączeniem w trakcie testu możesz się z nami skomunikować również za pomocą maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

JAKI SPRZĘT? Jeśli masz możliwość to skorzystaj z komputera, z możliwie jak największym ekranem, na smartfonach czy podobnych urządzeniach obraz może być zbyt mały.

* Proszę pamiętać, że spotkanie przeznaczone jest dla osób dorosłych.

WIRTUALNY SAVOIR-VIVRE,

czyli jak zachować się podczas spotkania, żeby nie przeszkadzać innym

INNE SPRZĘTY

Biorąc udział w spotkaniu online wycisz, a najlepiej wyłącz wszystkie sprzęty grające (tv, radio, telefon)

Pamiętaj również, że jeżeli w trakcie spotkania działają inne komunikatory, generowane przez nie dźwięki będą słyszalne dla innych uczestników – najlepiej je wyłącz.

WYCISZENIE MIKROFONU (MUTE)

W programie zoom istnieje możliwość tymczasowego wyciszenia swojego mikrofonu – możesz z tego skorzystać klikając na ikonkę (mute), mikrofon powinien się wtedy świecić na czerwono.

DYSKUSJA - CZAS NA ZADAWANIE PYTAŃ

Podczas spotkania staraj się nie komentować, bo to zakłóca odbiór innym uczestnikom – na rozmowę i wymianę opinii będzie czas po zakończeniu wypowiedzi organizatorek spotkania.

Uważaj, żeby nie mówić równolegle z innymi – najlepiej poczekaj, aż osoba moderująca udzieli ci głosu

KOMENTARZE

Staraj się nie używać czatu podczas spotkania i pamiętaj, że jeżeli to zrobisz, twoje komentarze będą widoczne również dla innych uczestników.

 

 

NAJBLIŻSZY WYKŁAD: