Strona główna

 

Szanowni Państwo, podczas najbliższych zajęć będzie możliwość zapisania się na zajęcia gimnastyczne, które rozpoczną się 14 listopada 2018 r., a następnie będą realizowane w każdą środę o godz. 15.30. Chętnych zapraszamy do sali baletowej Wydziału Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii Politechniki Opolskiej, w bud. nr 9, przy ul. Prószkowskiej 76 w Opolu. Zajęcia gimnastyczne są bezpłatne. Osobą, z którą można się kontaktować jest dr Monika Błaszczyszyn Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Kolejną ofertą są kursy z języka angielskiego i niemieckiego. Cennik znajduje się na stronie https://ams.po.opole.pl/index.php/kursy/kursy-jezykowe.

Osobą, z którą można się kontaktować w sprawie kursów językowych jest dr mgr Tamara Pochopin Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ze Studium Języków Obcych Politechniki Opolskiej.

 

NAJBLIŻSZY WYKŁAD: